Посилення організаційної спроможності центрів допомоги демобілізованим учасникам АТО-2

IMG a8bd9ef492e100e9f70e6979c037245c V12 квітня в межах проекту «Посилення організаційної спроможності центрів допомоги демобілізованим учасникам АТО», що реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, проведено інформаційне заняття для учасників АТО, які проживають у Вознесенькому регіоні. Організаційну допомогу у проведенні заняття надали Вознесенський міськрайонний центр зайнятості, районний центр допомоги учасникам АТО.

Подробнее...

Посилення організаційної спроможності центрів допомоги учасникам АТО

28450542 437311193353981 1521834614 n15 березня 2018р. в межах проекту «Посилення організаційної спроможності центрів допомоги учасникам АТО», який реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, проведено інформаційне заняття для учасників АТО, які проживають у м. Первомайську та Первомайському районі Миколаївської області. Інформація про проведення заняття була розповсюджена через базовий центр зайнятості, центр надання допомоги учасникам АТО, управління соціального захисту м. Первомайська.

Подробнее...

Тендер з надання послуг тренера (проведення 3-х триденних тренінгів в м. Миколаєві).

18cb4412b3fd96d4c2c15944894f7ea5 XL 1

Всеукраїнська громадська організація "Ініціатива заради життя" в рамках гранту з організаційного розвитку у межах проекту "Миколаївська школа медіації”, оголошує тендер з надання послуг тренера (проведення 3-х триденних тренінгів в м. Миколаєві).

Подробнее...

Тренінг з питань прав, пільг і гарантій військовослужбовців

IMG 1167

З 28 листопада по 01 грудня проведено другий модуль семінару – тренінгу з питань прав, пільг і гарантій військовослужбовців, які приймали участь у антитерористичній операції для 2-х груп учасників.

Подробнее...

«Посилення організаційної спроможності центрів допомоги демобілізованим учасникам АТО»

34234123421

21 листопада поточного року проведено перше інформаційне заняття для учасників АТО, серія яких запроваджена в межах проекту «Посилення організаційної спроможності центрів допомоги демобілізованим учасникам АТО», що реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Подробнее...

Посилення організаційної спроможності центрів надання допомоги демобілізованим учасникам АТО

IMG 1035

24-25 та 26 - 27 жовтня в межах проекту «Посилення організаційної спроможності центрів надання допомоги демобілізованим учасникам АТО та їх сім'ям у Миколаївській області», який реалізується ВБО «Ініціатива заради життя» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, проведено перший модуль навчального семінару-тренінгу для 2-х груп фахівців центрів надання допомоги учасникам АТО, центрів по безробіттю, органів соціального захисту.

Подробнее...

Результати проекту «Миколаївська школа медіації»

от 15.10

Всеукраїнська благодійна організація «Ініціатива заради життя» презентувала результати реалізації проекту «Миколаївська школа медіації», який впроваджується на Миколаївщині.

Подробнее...

Challenge TB - 2-й год!

5465465464

Завершився 2й рік реалізації проекту «Challenge TB», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується ВБО «Ініціатива заради життя». Метою проекту є надання соціально-психологічної підтримки хворим на МРТБ на амбулаторному етапі в Миколаївській області для формування стійкої прихильності до лікування на амбулаторному етапі.

Подробнее...

Посилення організаційної спроможності Центрів допомоги демобілізованим учасникам АТО

IMG 084422 вересня поточного року ВБО «Ініціатива заради життя» провела прес-конференцію, з нагоди початку роботи проекту «Посилення організаційної спроможності Центрів допомоги демобілізованим учасникам АТО та їх сім'ям у Миколаївській області». В заході прийняли участь директор Миколаївського обласного центру зайнятості Оборонько Д.М., начальник головного територіального управління юстиції в Миколаївський області Возняк Р.І., заступник начальника регіонального центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги в Миколаївській області Сандул В,М., інспектор управління з забезпечення прав людини в поліції Семикіна М.М., керівники центрів допомоги учасникам АТО, представники громадських організацій, ЗМІ, адвокати.

Подробнее...

Посилення організаційної спроможності Центрів допомоги демобілізованим учасникам АТО та їх сім'ям у Миколаївській області

IMG 0814 1111 1

Ми розпочали роботу над проектом «Посилення організаційної спроможності Центрів допомоги демобілізованим учасникам АТО та їх сім'ям у Миколаївській області» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Подробнее...

Гаряча лінія. Миколаївська школа медіації.

Чи потрібна медіація миколаївцям?
У всьому світі медіація є однією з найпопулярніших форм урегулювання конфліктів.

Подробнее...

Тренінг "Основи медіації"

от 12.06 1

Протягом 8-10 червня майбутні медіатори мали змогу прийняти участь у другому модулі навчання Миколаївської Школи медіації, спільного проекту ВБО "Ініціатива заради життя", ГО "Луганський гуманітарний центр" та Центральна бібліотека ім.М.Л. Кропивницького м.Миколаїв.

Подробнее...

Медіація

от 28.05 1

25 травня в Миколаєві розпочалася реалізація проекту з навчання фахівців, здатних надалі допомогти у вихованні і становленні важких підлітків. В рамках проекту будуть підготовлені 30 фахівців-медіаторів.

Подробнее...

«Миколаївська Школа медіації» повинна допомогти неповнолітнім, у тому числі правопорушникам, вирішувати конфлікти

150546

В Миколаєві стартував проект за участю ВБО «Ініціатива заради життя» при підтримці Міністерства Закордонних Справ Федерації Республіки Німечини.

Подробнее...

5464654